קורס "סודות הבורסה"


איך להשקיע בבורסה ולבנות הון עצמי


עשי עוד היום את הצעד הראשון ותוכלי להגיע לביטחון ויציבות כלכלית!

בואי לשמוע איך לעשות את זה בקורס אינטרנטי מקיף וייחודי -
עם ידע, הדרכה, וכלים שישמשו אותך לכל החיים!מה תלמד/י בקורס הייחודי "סודות הבורסה"?

מהם הסימנים לכניסה וליציאה משוק ההון?

איך נבחר במה כדאי להשקיע?

כיצד נחסוך אלפי שקלים בעמלות ודמי ניהול בתיק ניירות הערך?

מה ההבדל בין יועץ השקעות, מנהל תיקים ומסחר עצמאי?בקורס אנו מתחילים ממושגי יסוד בסיסיים בשוק ההון והיכרות עם הבורסה וכיצד היא פועלת כל יום.
נמשיך ונלמד על כל אפיקי ההשקעה הקיימים כיום (מניות, אג"ח וכו') ועל כל המוצרים הפיננסיים בבורסה - (קרנות נאמנות, תעודות סל) היתרונות והחסרונות שלהם וכיצד להשקיע בהם.

נכיר את כל הדרכים להשקעה בבורסה: (בנק, בית השקעות ועוד) ונלמד כיצד להוזיל את העמלות ודמי הניהול בתיק ניירות ערך (חיסכון של אלפי שקלים בשנה)!

נלמד כיצד מנהלים תיק השקעות בפועל, כיצד מבצעים מעקב נכון ואיך מורידים את הסיכון בהשקעות!
בנוסף נלמד על המיסוי בשוק ההון וכיצד לתכנן אותו טוב יותר!

והכי חשוב – נלמד כיצד לזהות כניסה ויציאה משוק ההון ואיך להרוויח בכל מצב!אם הגעת לדף זה, כנראה שאתה מבין שגם לך יש את היכולת לנהל את הכסף שלך (ושל משפחתך) וחשוב עוד יותר - יש לך את הרצון לגדול כלכלית ולפתח עצמאות כלכלית משלך!

ישנם כל כך הרבה אנשים אינטליגנטיים, חרוצים, חכמים ומוכשרים שיכולים לתרגם את כל היכולות שלהם לעשיית כסף רב יותר ויצירת הון עצמי לעצמם!

זו לא אשמתך אבל זו האחריות שלך!


אני לא מנסה להטיל בך את האשמה על שלא לימדו אותך כיצד לטפל בכסף שלך.

מרבית האנשים לא עברו מעולם אפילו הדרכה בסיסית שתסביר להם כיצד פועל העולם הפיננסי של ההשקעות היום. לא בבית הספר, לא בתיכון ולא בצבא - אבל זהו ידע הכרחי ושווה המון כוח וכסף!

בקורס נלמד איך מנהלים משא ומתן, כיצד משקיעים בבורסה, אילו עמלות משלמים בתיק ניירות ערך וכיצד להוזיל אותן, איך הכי נכון לחסוך לילדים / נכדים / עבור עצמנו - בהפקדה חודשית קבועה וכיצד לבנות הון עצמי משל עצמך.בקורס הזה אנחנו דואגים לאינטרסים האישיים שלך!


לא של הבנק, יועץ ההשקעות או מנהל התיק - רק לאינטרסים הכלכליים שלך!


אני לא אבין כלום... מהיכן מתחילים...

אתה תבין יותר מהר ממה שאתה חושב גם אם ניסית ללמוד את זה כמה פעמים בעבר וזה עדיין לא עזר.

מאות אנשים שעברו את הקורס הגיעו ללא ידע מוקדם כלל בתחום הפיננסי וכבר במהלך הקורס קיבלו הנחות בעמלות בבנק, ריביות טובות יותר לכסף שלהם והרוויחו הרבה יותר כסף בזכות עצמם והביטחון הפיננסי שלהם גדל מאוד.

אלפי אנשים כבר עברו את הקורס וכיום – מרוויחים הרבה יותר כסף, ביססו לעצמם הון עצמי וסידרו את הכספים האישיים שלהם.

המשפט אותו אני שומעת שוב ושוב מאנשים שעברו את הקורס הוא: "למה לא ידעתי את כל זה לפני 20 שנה? איך הרשתי לעצמי לעצום עיניים במשך כל כך הרבה שנים?"


זה הזמן לקחת אחריות!

אני יכולה לקדם גם אותך מבחינה פיננסית ולעזור לך להרוויח יותר כסף!

הזמן היחידי הוא הרגע הזה.

העבר כבר היה, והעתיד עוד לא הגיע.

זהו הזמן המתאים ביותר לקחת אחריות על הכסף שלך!

ככל שתקדים ותטפל בכספים שלך – כך תרוויח יותר...האם קורס "סודות הבורסה שלך" מתאים לך?

הקורס מתאים לכל מי שרוצה לקחת שליטה על הכסף בחיים שלו, שרוצה להרוויח יותר כסף ומעוניין בהדרכה אובייקטיבית, מעשית ומקיפה על הבורסה. כל מי שמרגיש שהוא צריך כלים מעשיים על מנת לנהל את כספו בצורה נכונה ורווחית לאורך זמן.

הקורס לא מתאים לאנשים אשר מנהלים כיום את כספם בהצלחה רבה ומוציאים מכספם את המקסימום האפשרי.רוצה לדבר איתנו?מהי הייחודיות של קורס "סודות הבורסה"?

זהו קורס שאינו דומה לאף קורס בורסה אחר שעשית עד היום, מהסיבה הפשוטה שהוא ייחודי בתכנים הרבים הניתנים בו, ומוביל אותך בהדרכה צמודה.. צעד אחר צעד..לבניית ולהשקעה נכונה לפי רמת הסיכון הנכונה לך. המטרה היא לשפר את איכות חייך ולנהל את כספך בחוכמה ובביטחון.

כמה ידע רכשת במהלך חייך בקורסים רבים שטרם קידמו אותך לעבר עצמאות כלכלית?

אנשים שהשתתפו בקורס "סודות הבורסה" דיווחו על הצלחה בניהול הכספים שלהם וכבר במהלך הקורס החזירו לעצמם את עלותו!
הגיע הזמן גם למצות את הפוטנציאל הכלכלי שלך!
זכור - האדישות עולה הרבה כסף!

אני מזמינה אותך לדעת, להבין ולקחת שליטה על הכסף בחיים שלך!


מה לעשות אם אין לי הרבה כסף להשקעה?

רוב האנשים העשירים לא נולדו עם מיליונים. הם בנו את ההון העצמי שלהם בעצמם. הם לא חסכו בפק"מ כל חודש, אלא עשו את הכסף שלהם דרך השקעות רווחיות . אני רוצה שגם אתה תתחיל לבנות לעצמך בסיס כלכלי!

הירשם עוד היום ותהנה ממחיר מיוחד של "טרום השקה" רק עבור לקוחות ברשימה מיוחדת!עדיין מתלבטת? בואי נראה אם זה מתאים לךלא עדיף קורס "רגיל" בכיתה מאשר קורס אינטרנטי?

קורס "רגיל" בכיתה הוא עם עוד עשרות אנשים, ובסיום השיעור נותר לך לעשות שיעורי בית עם החוברת. בקורס אינטרנטי אתה יכול לחזור על השיעור כמה פעמים שתרצה, לצפות בו בכל זמן שנוח לך, בכל מקום ומהמחשב האישי שלך, לפי בחירתך. הקורס זמין עבורך למשך שנתיים מלאות, כך שאם עולה צורך "לרענן" חומר או לחזור עליו – זה פתוח ואפשרי לך! כמו - כן, בקורס האינטרנטי ישנה אפשרות לשתף את בן / בת הזוג שלך – וכך שניכם מרוויחים יחדיו מקורס אחד!איך לומדים עם קורס אינטרנטי?

בצורה קלה ופשוטה! ישנם 14 שיעורים, ונשלח לך מייל עם קישור לכל שיעור חדש שנפתח עבורך. כל שיעור בעצמו מחולק למספר חלקים, על מנת שהצפייה תהיה נוחה יותר.

בכל שבוע ייפתחו עבורך שני שיעורים. בכל מהלך הקורס אני מרצה ישירות אליך למצלמה יחד עם מצגת עם כל החומר המקצועי הנלמד באותו נושא.

בנוסף לכך, בסיום כל שיעור ישנן מספר שאלות נפוצות עם התשובות שלהן, ואם במקרה תעלה לך שאלה נוספת – אנחנו זמינים בכתובת מייל מיועדת לשם כך.רוצה לקבל עוד פרטים?מאחר וחשוב לנו שתפיקו את הטוב ביותר מקורס "סודות הבורסה שלך" –
ואנו בטוחים כי הוא ישרת אתכם כבר במהלך הקורס
וייתן לכם כלים לכל החיים
אנו נותנים אחריות מלאה!
אם לאחר 4 שיעורים מלאים תפנו אלינו ותחליטו שהקורס לא בשבילכם
מכל סיבה שהיא, תקבלו את כספכם חזרה!מיני-קורסים פיננסיים נוספים:בנקאות

סודות הבנק

הסודות שלא יגלו לך בבנק

t04

שורט

להרוויח כסף כשהבורסה יורדת

t03

פוליסה פיננסית

מהי פוליסה פיננסית לחיסכון והשקעה – ומהי הכנסה חודשית?

t01

קופות גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה- הדרכה מיוחדתt08

משא ומתן עם הבנק

איך לנהל משא ומתן עם הבנק בזמן חובות?

קרנות ריט

איך להשקיע בנדל"ן בלי לקנות דירה?

תיקון 190 לקופת גמל

הדרכה מיוחדת

פנסיה

פנסיה

סודות הפנסיה שלךקראו מה כתבו לי משתתפי קורס "סודות הבורסה":לרינת מעוז שלום, סיימת לעבור על הקורס "סודות הבורסה" בהנחייתך. אני חייב לציין כי למרות שיש לי השכלה וניסיון בתחום הכספים והביטוח, ולמרות שכ-80% מהקורס היו דברים שידעתי, הדרך בה העברת את הקורס, בצורה ברורה, מעניינת ובגובה העיניים, היו בשבילי חוויה מצוינת, וכי את ה-20% מהחומר שלא ידעתי השלמת לי בצורה מרשימה. נראה לי כי זו ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי בשנים האחרונות, ואני מצטער שלא עשיתי זאת לפני שנים.  בברכה, דוד הכהן

דוד הכהן

רינת  - אין ספק שאני אדם אחר אחרי הקורסים ! הידע הרב שצברתי, האמון שרינת נטעה בי, ישמש אותי עוד עשרות שנים . כל העיתונים הכלכליים והבלוגים נראים פתאום ידידותיים ומובנים . המון המון תודה ! סאני .ק.

סאני .ק.

אני לא אגזים אם אגיד שהקורסים של רינת מעוז הכי יעילים בחיי. הגישה שלה, השפה שלה והקול שלה דוחפים אותנו למעשים . תודה ילנה

ילנה א.רוצה לשמוע עוד על הקורסים שלנו?


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.