קורס "שורט - להרוויח גם בזמן ירידות בבורסה"איך להרוויח גם בעת ירידות בבורסה?


ישנם משקיעים אשר מרוויחים בכל זמן בבורסה! בזמן של עליות ובזמן של ירידות ...


בואו ללמוד איך גם אתם יכולים להרוויח בכל מצב בבורסה
ובעיקר בתקופה של ירידות בשוק ההון בארץ ובעולם!
דברי איתי:מה נלמד בקורס
"שורט – להרוויח בעת ירידות בבורסה?"

מה זה שורט?

איך משקיעים בצורה בטוחה בשורט בארץ?

מה חשוב לבדוק טרם ההשקעה?

איך להרוויח בכל מצב בבורסה?הדרכה מיוחדת שתלמד אותך כיצד ניתן להרוויח בזמן ירידות בבורסה בארץ ובעולם

הדרכת חובה לכל מי שיש לו תיק השקעות בבנק!

יועץ ההשקעות בבנק, מנהל התיק וסוכן הביטוח שלך לא יידעו לומר לך כיצד להשקיע בעת ירידות בבורסה מהסיבה הפשוטה הם לא יודעים!

בבנקים לא ממליצים ללקוחות להשקיע בשורטים מנהלי תיקים עושים זאת רק ללקוחות עם סכומים של מיליונים וסוכן הביטוח שלך אינו יודע לומר לך כיצד להשקיע את הכסף שלך!

ובכן - הכי קל ונוח זה לקחת את המושכות לידיים שלך כי אתה תדע לדאוג לאינטרסים שלך הכי טוב מכולם!


המטרה של ההדרכה היא

שתהיו מקצועיים יותר בשוק ההון ותדעו להרוויח בכל מצב!
ברגע שיש ירידות חזקות בבורסה, אתם תהיו בצד הנכון שמרוויח את הכסף!

אתם יכולים להרוויח בכל מצב בשוק ההון!

כל מה שצריך הם כלים מעשיים וידע פיננסי מדויק
שיוביל אותך לעשיית רווחים בבורסה גם בעת ירידות!

כל התשובות, ההסברים וההדגמות - שלב אחר שלב בהדרכה מיוחדת ומקצועית זו שכל משקיע חייב להכיר כדי להרוויח יותר כסף בבורסה!

בקורס הזה אנחנו דואגים רק לאינטרסים הכלכליים שלך!

המשפט אותו אני שומעת שוב ושוב מאנשים שעברו את הקורס הוא:
"למה לא ידעתי את כל זה לפני 10 שנה? איך הרשתי לעצמי לעצום עיניים במשך כל כך הרבה שנים?"בקורס הזה אנחנו דואגים לאינטרסים האישיים שלך!


לא של הבנק, יועץ ההשקעות או מנהל התיק - רק לאינטרסים הכלכליים שלך!


למי מתאים קורס
"שורט – להרוויח בעת ירידות בבורסה"?

לכל מי שנמאס להפסיד כסף בבורסה כל פעם שיש ירידות, או להתאזר בסבלנות עד שהיא תחזור לעלות.

לכל מי שרוצה להבין ולדעת בעצמו איך להרוויח בקלות גם כשיש ירידות ולעשות את זה דרך הבנק שלו או בכל מקום שבו מתנהל חשבון תיק ההשקעות שלו.


מהי הייחודיות של קורס
"שורט – להרוויח בעת ירידות בבורסה"?

זהו הקורס היחיד בארץ שחושף את כל הסודות שבבנק ובבתי ההשקעות לא רוצים שתדע. הציבור בארץ מורגל לחשוב ולהשקיע בבורסה רק כשהיא עולה, כשהיא יורדת – להישאר בפנים עד שתחזור לעלות או למכור הכל ולחכות בחוץ עד שהיא תחזור לעלות.מה ההשקעה שלך בידע הזה?
במקום 970 ש"ח
סך של 770 ש"ח ב- 3 תשלומים ללא ריביתלא עדיף קורס "רגיל" בכיתה מאשר קורס אינטרנטי?

קורס "רגיל" בכיתה הוא עם עוד עשרות אנשים, ובסיום השיעור נותר לך לעשות שיעורי בית עם החוברת. בקורס אינטרנטי אתה יכול לחזור על השיעור כמה פעמים שתרצה, לצפות בו בכל זמן שנוח לך, בכל מקום ומהמחשב האישי שלך, לפי בחירתך. הקורס זמין עבורך למשך שנתיים מלאות, כך שאם עולה צורך "לרענן" חומר או לחזור עליו – זה פתוח ואפשרי לך! כמו - כן, בקורס האינטרנטי ישנה אפשרות לשתף את בן / בת הזוג שלך – וכך שניכם מרוויחים יחדיו מקורס אחד!


איך לומדים עם קורס אינטרנטי?

בצורה קלה ופשוטה! ישנם 14 שיעורים, ונשלח לך מייל עם קישור לכל שיעור חדש שנפתח עבורך. כל שיעור בעצמו מחולק למספר חלקים, על מנת שהצפייה תהיה נוחה יותר.

בכל שבוע ייפתחו עבורך שני שיעורים. בכל מהלך הקורס אני מרצה ישירות אליך למצלמה יחד עם מצגת עם כל החומר המקצועי הנלמד באותו נושא.

בנוסף לכך, בסיום כל שיעור ישנן מספר שאלות נפוצות עם התשובות שלהן, ואם במקרה תעלה לך שאלה נוספת – אנחנו זמינים בכתובת מייל מיועדת לשם כך.נשמח לשוחח ולענות על כל שאלהמאחר וחשוב לנו שתפיקו את הטוב ביותר מקורס
ואנו בטוחים כי הוא ישרת אתכם כבר במהלך הקורס
וייתן לכם כלים לכל החיים
אנו נותנים אחריות מלאה!
אם לאחר 4 שיעורים מלאים תפנו אלינו ותחליטו שהקורס לא בשבילכם
מכל סיבה שהיא, תקבלו את כספכם חזרה!קראו מה כתבו לי משתתפי קורס "שורט":דוד הכהן


לרינת מעוז שלום, סיימת לעבור על הקורס "סודות הבורסה" בהנחייתך. אני חייב לציין כי למרות שיש לי השכלה וניסיון בתחום הכספים והביטוח, ולמרות שכ-80% מהקורס היו דברים שידעתי, הדרך בה העברת את הקורס, בצורה ברורה, מעניינת ובגובה העיניים, היו בשבילי חוויה מצוינת, וכי את ה-20% מהחומר שלא ידעתי השלמת לי בצורה מרשימה. נראה לי כי זו ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי בשנים האחרונות, ואני מצטער שלא עשיתי זאת לפני שנים.  בברכה, דוד הכהן

סאני .ק.


רינת  - אין ספק שאני אדם אחר אחרי הקורסים ! הידע הרב שצברתי, האמון שרינת נטעה בי, ישמש אותי עוד עשרות שנים . כל העיתונים הכלכליים והבלוגים נראים פתאום ידידותיים ומובנים . המון המון תודה ! סאני .ק.

ענבר


רינת יקרה, מזה שנתיים אנו מחפשים דירה להשקעה לא הצלחנו להתקדם, לא הצלחנו להחליט היכן לקנות אותה, ולא ידעו איך בכלל נוכל לדעת אם אנחנו קונים במחיר יקר מדי . הקורס שלך מיקד אותנו , הבנו איך לבדוק את מחירי הדירות, מה לשאול, על מה להסתכל, זה בדיוק מה שהיינו צריכים ! אחרי שצפינו בפרק של אפשרויות המימון לדירה, הבנו שאנחנו יכולים בעצם לקנות 2 דירות עם הכסף שלנו – במקום דירה אחת – וזה מה שעשינו : אז אני שמחה לבשר לך שקנינו דירת חדר וחצי , בקרית מוצקין, בסכום של 350,000 ₪. היא מושכרת כבר ב 1600 ₪ ועכשיו אנחנו מתכוונים לקנות דירה נוספת. הקורס הייתה אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לנו. תודה רבה רבה. ענבר.

חגית נ.


הקורס הכי חשוב שעשיתי בחיים... צעד ראשון לשינוי החיים הכלכליים שלי...

ילנה א.


אני לא אגזים אם אגיד שהקורסים של רינת מעוז הכי יעילים בחיי. הגישה שלה, השפה שלה והקול שלה דוחפים אותנו למעשים . תודה ילנה

עופרה


הי רינת יקרה, אני סך הכל בחלקו השני של השיעור הרביעי, והחלטתי שחייבת להחמיא לך על ההסבר מאיר העיניים והאוזניים לגבי מושגי יסוד כמו נסח טאבו, הערת אזהרה, ותפקידם. למרות שרכשתי ומכרתי מספר דירות בימי חיי, המונחים לא היו נהירים לי... עכשיו, כשלמדתי זה שם ? כל טוב, עפרה


רוצה לשמוע עוד על הקורסים שלנו?


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.